Основні типи інструменту

Дриль - це ручний електроінструмент, призначений для свердління отворів в різних матеріалах, а також для вирішення ряду схожих завдань (за допомогою спеціальних насадок) - розмішування сумішей, закручування і викручування шурупів, шліфування й полірування поверхонь. Існує ряд параметрів (вага, максимальний діаметр свердла, швидкість обертання патрона, споживана потужність), за якими професійні моделі відрізняють від побутових. Не в останню чергу таким критерієм буде допустиме навантаження, що виражається в щодобовому кількості часу, протягом якого прилад здатний працювати без зменшення ресурсу двигуна. Для професійного інструменту цей показник становить близько 6-10 годин. Вы можете выбрать и купить надежную и качественную дрель на https://stanleys.com.ua/ru/52-elektrodreli по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

За типом забезпечення електроживлення дрилі діляться на акумуляторні і мережеві. Виділяють кілька основних типів свердлячого інструменту, в залежності від сфери застосування і конструктивних особливостей:

Звичайна дриль - призначена для роботи з деревом і іншим м'яким матеріалом. Припустимо нетривале використання для різання отворів в цеглі або металі, з використанням спеціального свердла.

Дриль-міксер - має спеціальну регульовану рукоятку, що дозволяє зручно утримувати інструмент при розмішуванні текучих гіпсових або цементних розчинів, застосовується для свердління м'яких матеріалів.

Дрель - шуруповерт - закручує і вивертає шурупи і саморізи, свердлить отвори невеликого діаметра в м'якому матеріалі.

Кутова - має патрон, розміщений під кутом 90 градусів, що полегшує роботу в обмеженому просторі.

Ударний дриль - крім обертають рухів здійснює поступальні, що збільшує продуктивність праці під час свердління цегли і бетону. .

Дриль-перфоратор - відрізняється від ударної конструкцією редуктора, в результаті чого пріоритетним виявляється саме поступальний, ударний рух. Багато споживачів впевнені, що головне для дрилі - її потужність. Але якщо потужність і головний параметр, то аж ніяк не єдиний.

Copyright © . All Rights Reserved