Алюмінієвий тавр

Алюмінієвий тавр - це продукція з алюмінію і його сплавів, що створюється шляхом пресування прямокутних алюмінієвих заготовок. Кінцевий виріб має прямокутну форму перетину.

Відповідно до ГОСТ 13622-91 для створення алюмінієвого тавра прямокутного профілю використовуються матеріали виключно високої якості.

У процесі виробництва, для надання виробам особливих додаткових властивостей, застосовуються різні способи «старіння» (штучний, природний) - це процес, що протікає при особливих або ж при кімнатних температурах, в результаті якого продукція твердне. Замовити якісний та надійний алюмієвий тавр у нас можно у будь-який зручний час за самою вигідною та доступною ціною.

Товар має характерну «Т» -образну форму перетину. Завдяки вихідній сировині, а саме алюмінію, даний вид виробів має всі характерні переваги, властиві сортаменту алюмінієвих виробів. До цих технологічними параметрами відносяться:

Стійкість корозійних впливів

Щодо низька питома вага

Приємний для ока зовнішній вигляд

міцність

Довгий експлуатаційний період.

У нашому каталозі ви зможете вибрати і алюмінієвий тавр з необхідними вами розмірними параметрами, такими як (вказуються в мм):

Висота

Товщина стінки

Ширина полиці

Популярні розміри:

10х10

15х15

25х25

40х40

У нашому каталозі надано безліч виробів категорії алюмінієвий тавр, для створення яких використовуються марки алюмінію і його сплавів високої якості.

Популярні марки:

АМц

АД31

АМг5

Вироби, при необхідності, поставляються в відпаленого і неотоженном вигляді.

При скруті в виборі продукції, рекомендуємо вам зв'язатися з нашими консультантами для отримання всієї необхідної інформації.

застосування

Широке застосування алюмінієвий тавр отримав в будівництві, зовнішніх оздоблювальних роботах, часто застосовується в якості стикувального матеріалу. Алюмінієвий тавр - різновид алюмінієвого профілю Т-подібної форми, яка не має полого внутрішнього простору.

Він незамінний у багатьох галузях виробництва, наприклад будівництво, облицювання, автомобільної промисловості, авіабудуванні, вагонобудуванні. Основне призначення т-профілю - використання його як зварювальний елемент в різних конструкціях. Також застосовується при облицюванні фасадів і оформленні інтер'єрів, в офісних перегородках, при оформленні галерей і виставкових залів, у виробництві меблів, вікон і дверей, широко використовується в машинобудуванні і в системі електротехнічного обладнання. Більш того, він просто незамінний при виробництві рекламних носіїв.

Copyright © . All Rights Reserved