Blitz обирає платформу для спортивних ставок GAMING1 для роботи Бельгії

Blitz обирає платформу для спортивних ставок GAMING1 для роботи Бельгії

Провідний партнер з ігор та ставок на спорт GAMING1 оголосив про інтеграцію своєї платформи для ставок на спорт із провідним бельгійським оператором Blitz.


Blitz


Компанія стає третім сайтом у Бельгії та дев'ятим у світі, який інтегрував найсучаснішу платформу спортивних букмекерських контор GAMING1, яка вже зарекомендувала себе як видатний виконавець на бельгійському ринку разом з Circus.be.


Як останній крок у довготривалому партнерстві між GAMING1 та Blitz, партнерство призведе до того, що команди спортивних букмекерів двох компаній тісно співпрацюватимуть, щоб забезпечити один з найдосконаліших досвіду ставок на бельгійському ринку. Більше новин про азартні ігри шукайте на сайті rcgroup.com.ua.


GAMING1


Як частина свого всеосяжного пакету, GAMING1 має намір здійснити капітальний ремонт торгівлі, управління ризиками та запобігання шахрайству Blitz, а також власний пакет турнірів та акцій, а також усі маркетингові активи.


Окрім наземних торгових точок у Франції та Бельгії, GAMING1 також працює на ринках Португалії, Іспанії, Румунії, Швейцарії, Колумбії та MGA.

Copyright © . All Rights Reserved