Особливості озеленення

Зелені або органічні методи озеленення. Якщо, як і багато орегонци, ви стурбовані станом навколишнього середовища, вам слід подумати про те, чи підтримує ваша компанія з озеленення практику по зеленому озеленення та забезпечує природний догляд за газонами. Портлендського гуру з ландшафтного дизайну рекомендують поглянути на наступний список методів зеленого озеленення:

Підготовка ґрунту. Виберіть компанію, яка використовує компост і інші природні грунтові поправки, щоб створити сильну середу зростання. Вы можете воспользоваться услугой уход за цветами в Одессе благодаря https://odessa.uhod.ua/uhod-za-cvetami-odessa.html по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Підбір рослин. Місцеві посухостійкі рослини краще підходять для озеленення.

Водозбереження. Шукайте компанію, яка знає, як встановлювати і обслуговувати водосберегающие іригаційні системи з погодними контролерами.

Уникнення хімічних речовин. Зелена компанія, що займається благоустроєм, повинна використовувати хімікати тільки в крайньому випадку, якщо взагалі. Хімічні речовини шкідливі для нижчих екосистем.

Grasscycling. Вам не потрібно використовувати багато хімікатів, щоб добре доглядати за газоном. Компанії, що займаються озелененням в Портленді, часто рекомендують використовувати газонокосарку, т. Е Тримати газон на газоні для природного повільного виділення азоту назад в газон. Зв'яжіться з Радою підрядників з ландшафтного дизайну штату Орегон і переконайтеся, що ваші потенційні учасники торгів несуть відповідну ліцензію і облігацію для виконання необхідної вам роботи. Будьте обережні, оскільки існує кілька різних рівнів ліцензування, і не всі можуть працювати для вашого проекту. Неправильне ліцензування або зв'язування - вірна ознака того, що підрядник не варто вашого часу.

Страхування відповідальності. Уникайте найму підрядника, який не має страхування відповідальності. Ваша компанія, що займається ландшафтним дизайном, повинна мати як мінімум досить страховки, щоб покрити вартість вашого будинку. Це може здатися екстремальним, але майте на увазі, що роботи з благоустрою території можуть привести до дорогих помилок, таким як обрізка газопроводу або падіння дерева на ваш будинок.

Copyright © . All Rights Reserved