Переваги повітряного транспорту

Переваги повітряного транспорту

Нижче наведені переваги повітряного транспорту

високошвидкісний

Це найшвидший вид транспорту і тому підходить для перевезення вантажів на далекі відстані. Це вимагає менше часу. К Вашему вниманию доступны авиабилеты на https://avia.proizd.ua/ по самой выгодной и демократичной цене, в удобное для Вас врмя, без накруток и переплат.

Швидке обслуговування

Повітряний транспорт надає зручні, ефективні і швидкі транспортні послуги. Це вважається найкращим видом транспорту для перевезення швидкопсувних вантажів.

Ні інвестицій в інфраструктуру

Повітряний транспорт не робить упор на будівництві залізничних шляхів. Оскільки капітальні вкладення в наземні шляхи не потрібні, це менш дорогий вид транспорту.

легкий доступ

Повітряний транспорт вважається єдиним засобом пересування в тих районах, які нелегко доступні іншим видам транспорту. Тому він доступний для всіх областей, незалежно від засмічення землі.

Ні фізичного бар'єру

Повітряний транспорт вільний від фізичних бар'єрів, тому що він слід за найкоротшим і прямим маршрутам, де моря, гори і ліси не заважають.

природний маршрут

Літаки літають в будь-яке місце без будь-яких природних перешкод або бар'єрів, тому що митні формальності складаються дуже швидко. Це дозволяє уникнути затримки в отриманні дозволу.

Національна оборона

Він відіграє значну роль в національній обороні країни, тому що сучасні війни ведуться за допомогою літаків. Повітряні траси беруть гору над знищенням противника в короткі терміни. Мобільність людей і матеріалів по повітрю називається повітряним транспортом. Це найшвидший вид транспорту. Це дуже корисно для великих відстаней і економить час.

У 1953 році парламент прийняв Закон про авіатранспортної корпорації, відповідно до якого Корпорація індійських авіаліній повинна була виконувати внутрішні рейси, а Ейр-Індія - зовнішні.

Vayudoot і Pawan Hans - дві авіакомпанії, недавно додані в цивільну авіацію. Vayudoot працює на віддалених станціях, що не покриваються Indian Airlines. Pawan Hans надає вертолітні послуги у віддалених місцях. У 1972 році було створено Міжнародне управління аеропортів Індії (IAAI), а в 1986 році було створено Національне управління аеропортів Індії (NAAI).

Copyright © . All Rights Reserved