​ПЕРЕВАГИ ВИБОРУ ВИДІЛЕНОГО ХОСТИНГ ПРОВАЙДЕРА

ПЕРЕВАГИ ВИБОРУ ВИДІЛЕНОГО : ПРОВАЙДЕРА

Категорії / Хмарні обчислення, Без РубрикиТеги: хмара, ІТ, сервер, технологія, віртуалізація

Великі і малі підприємства стикаються з широким спектром можливостей розміщення свого веб-сайту, веб-додатки або поштового сервера. Найбільш поширеним варіантом є віртуальний хостинг, коли ресурси одного сервера спільно використовуються декількома веб-сайтами. Купить дедик под всевозможные задачи Вы можете по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Але компанії, яка шукає більше влади і контролю, може знадобитися постачальник послуг, який пропонує виділений хостинг. При виділеному хостингу клієнт орендує сервер у виділеного хостинг-провайдера і ексклюзивно використовує ресурси цього сервера. Постачальник працює з клієнтом, щоб надати їм необхідний йому центральний процесор, оперативну пам'ять і дисковий простір. Постачальник будує і обслуговує сервер, виключаючи початкові витрати бізнесу на придбання власного.

Деякі переваги вибору виділеного хостинг-провайдера:

1. Ресурси сервера не є загальними

Вибираючи виділеного хостинг-провайдера, ви отримуєте всі ресурси одного сервера. Вам не потрібно турбуватися про те, що інші сайти засмічують процесор і оперативну пам'ять сервера. Маючи виділений сервер, ви можете бути впевнені, що некоректні сценарії, запущені на іншому сайті, або скачки в використанні смуги пропускання не уповільнюють роботу вашого сервера.

2. Покращена продуктивність і безпеку

Вибір виділеного хостинг-провайдера гарантує максимальний час роботи вашого сайту. Загальний хостинг часто найкраще підходить для сайтів з низьким і середнім трафіком. Якщо ваш сайт отримує багато трафіку, виділені сервери забезпечують більшу стабільність і надійність, ніж віртуальний хостинг.

Маючи виділений сервер, ви також можете бути впевнені, що не діліть простір з шкідливим веб-сайтом або потенційним спамером. Виділений хостинг забезпечує підвищену безпеку, що особливо важливо для компаній, що обробляють конфіденційні транзакції по FTP або SSL.

Copyright © . All Rights Reserved