Препарати з Німеччини

Оцінка користі для здоров'я фармацевтичних препаратів: міжнародне порівняння рішень з Німеччини. Мало що відомо про ефективність недавно впровадженого процесу оцінки користі для здоров'я AMNOG в Німеччині в порівнянні з іншими агентствами з оцінки технологій охорони здоров'я.

Ми проаналізували, відхиляються чи рішення Федерального об'єднаного комітету Німеччини (FJC) від рішень Національного інституту охорони здоров'я і охорони здоров'я (NICE), Шотландського консорціуму з лікарських засобів (SMC) і Австралійського консультативного комітету з фармацевтичним пільг (PBAC). Тремфия препарат противопсориазной группы Вы можете заказать и купить по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Ми проаналізували рішення, прийняті для порівнянних підгруп пацієнтів чотирма установами в період між 2011 і 2014 роками. По-перше, рішення порівнювалися (а) з їх остаточного результату, тобто чи була визначена користь для здоров'я, і (б) з міркувань агентств про порівняльну ефективність. , Згодом ми частково досліджували причини відмінностей між агентствами HTA. Ми показуємо, що FJC - агентство, відносно нове в структурній оцінці користі фармацевтичних препаратів для здоров'я, - значно відрізняється в рішеннях в порівнянні з іншими агентствами HTA. Наше дослідження також показує, що FJC має тенденцію оцінювати більш строго, ніж NICE. Прийняття рішень з четвертим перешкодою допомагає прийняти рішення про покриття та відшкодування нового лікарського засобу в системі охорони здоров'я. Це називається «четверте перешкода», тому що фармацевтичний засіб вже подолало три перешкоди для досягнення дозволу ринку, демонструючи тим самим свою безпеку, ефективність і якість. З огляду на необхідність розподілу обмежених ресурсів і стримування витрат на фармацевтичну продукцію, багато країн прийняли рішення про четвертому перешкоді для оцінки і оцінки технологій за останні два десятиліття. Загальна мета полягає в тому, щоб оцінити компроміс між користю для здоров'я і вартістю фармацевтичного препарату. Незважаючи на те, що Німеччина є найбільшим європейським фармацевтичним ринком за обсягом продажів, вона запізнилася з подоланням четвертого перешкоди в січні 2011 року відповідно до Закону про реструктуризацію фармацевтичного ринку.

Copyright © . All Rights Reserved