Вхідні двері для будинку - як обрати?

Вхідні двері рівне - з одного боку лице будинку, а з іншого - бар'єр, що захищає його від зовнішніх загроз. Тому при перевірці їх стану слід звертати увагу не тільки на їх зовнішній вигляд, але - перш за все - на особливості, що гарантують безпеку мешканців. Якщо зовнішні двері недостатньо захищають ваш будинок, подумайте про їх заміну.

Перш ніж придбати двері, вирішіть, який тип захисту вам потрібен. Варто відзначити, що двері для будинку мають зовсім інші параметри, аніж двері для квартири. Бо одні двері будуть працювати в будинку, розташованому в галасливій частині міста, а інші - в тихому, спокійному мікрорайоні. Пам’ятайте, що вхідні двері в квартиру в багатоквартирному будинку та до будинку відрізняються своєю специфікою. На що звернути увагу при покупці нових дверей? На які параметри звернути увагу? Ми пропонуємо кілька корисних відомостей про вхідні двері.

Одне з головних завдань вхідних дверей - захист від погоди. Правильно підібрані двері запобігають передачі тепла назовні, а значить, допомагають підтримувати потрібну температуру в будинку. Вибираючи двері, пам’ятайте, що значення теплопровідності для зовнішніх дверей у нових будинках не повинно перевищувати 1,5 Вт / (м²K).

На ізоляцію дверей в першу чергу впливає її наповнення. Вибираючи двері, обов’язково зверніть увагу на те, чим наповнене крило - це важливо, адже на ринку є навіть двері, наповнені картоном! Однак найпопулярнішими сировинними матеріалами є полістирол, вата або теплоізоляційна піна. Товщина дверного полотна також не впливає на теплопроникність дверей.

Каркас - додатковий елемент, що захищає від погодних умов. На ринку доступні дверні рами з підвищеними тепловими властивостями, що ефективно знижують теплопроникність дверей. Якщо ви дбаєте про економію енергії, вони стануть найкращим вибором для вас.

Захист від проникнення в будинок чи квартиру - одна з найважливіших особливостей вхідних дверей. Ступінь захисту дверей від злому вказується класами стійкості до злому RC. Згідно з цією класифікацією, двері позначаються послідовно від RC 1 (двері з найменшим опором, захищаючи від випадкової, непідготовленої спроби взлому) до RC 6 (двері з найбільшою стійкістю, захищаючи навіть від запланованого взлому, використовуючи спеціалізовані інструменти).

Хорошим рішенням, що підвищує рівень безпеки дверей, може бути спеціальна вставка для замків. Вибираючи протиугінну вставку, слід звернути увагу на клас, в якому вона сертифікована. Класи позначені послідовними літерами алфавіту - чим вище позначення циліндра, тим краще вони захищають від злому. Замки вхідних дверей найчастіше оснащуються вставками класу В або С, які забезпечують оптимальний захист будинку або квартири. Деякі виробники, крім використання вкладок, також пропонують додаткові кришки для замків, щоб захистити від, серед іншого, нудних.

Якщо ви хочете дуже високого рівня безпеки, ви можете вибрати спеціальні протизломні двері (позначені як мінімум RC3). Це сучасні зовнішні двері, які зроблять ваш будинок безпечним. При проектуванні використовується цілий комплекс рішень, що дозволяє отримати додатковий захист від різних форм вкраплення. Вони можуть бути обладнані, наприклад, штифтами, які потрапляють у дверну раму при закритті, тим самим запобігаючи врівноваженню стулки. Крім того, захисні двері не повинні містити жодних отворів чи вікон. Важливим фактором, на який слід звернути увагу при виборі дверцят безпеки, є також ціна. Крила з найвищими класами безпеки - RC5 і RC6 дуже дорогі. Однак це не означає, що вони є найкращим рішенням для вашого будинку. Навпаки, вони призначені лише для використання в установах, які вимагають найвищого рівня безпеки. Їх встановлення в будинках і квартирах не дозволяється, оскільки в надзвичайних ситуаціях вони могли перешкодити роботі рятувальних служб. Двері з маркуванням RC3 забезпечують високу безпеку для домашнього використання.

Copyright © . All Rights Reserved