Вибір ідеального човна

Вибір ідеального човна

Для всіх, крім самих великих яхт, надувні човни роблять кращі тендери. Але надувні човни - змішане благословення; в своїх кращих проявах вони поєднують зручність морського мультіінструмент зі свободою компактного моторного катера - з експлуатаційними витратами, схожими з вартістю улюбленої піщанки. Купить ПВХ лодку Вы можете по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Однак в гіршому випадку надувні човни - це важке, грудкувате, пахне, жадібне до місця, збільшення речі, яка сідає навпочіпки в вашому гаражі або в відсіку для зберігання речей.

ПВХ ПРОТИ HYPALON

Надувні човни побудовані з ПВХ або Hypalon, і тут компроміс між ціною і довговічністю. ПВХ дуже популярний, тому що він легкий і доступний. Він легко складається, і останні розробки в області полімерів означають, що сучасний ПВХ також може бути дивно міцним. Деякі приходять з нитками, вплетеними в матеріал, і ці нитки вимірюються в денье. Більш високий рейтинг означає сильнішу нитку, але ви також повинні звернути увагу на природу плетіння, так як більш щільна нитка (наприклад, 6x6 на см, а не 3x3), ймовірно, виявиться більш стійкою. З іншого боку, ПВХ залишається схильним тривалому впливу сонячного світла, тепла і вологості.

Hypalon, з іншого боку, є важкою, дорогий і надзвичайно міцною тканиною. Ось чому він зазвичай використовується при будівництві важких RIB. Очевидно, що ваше рішення про покупку повинне ґрунтуватися частково на бюджеті, а також на передбачуваному використанні. Якщо ви хочете, щоб ваш тендер був готовий і регулярно виставлявся для частого використання, то Hypalon - це відповідь. Однак, якщо ви хочете більш компактну і переносну човен для менш регулярного використання і для зберігання між походами, сучасний легкий конструктор з ПВХ, ймовірно, виявиться кращим компромісом.

Copyright © . All Rights Reserved