​Як відбувається придбання транспортного засобу автовику

Як відбувається придбання транспортного засобу

Після того, як клієнт вирішить продати машину і подзвонить в компанію, що займається Автовикуп, його машину огляне оцінювач, який і виставить остаточну ціну. Клієнт має право погодитися з ціною, або відмовитися, якщо ціна здається йому заниженою. Ви можете скористатися послугою автовикуп на https://avtovikup057.com/ на вигідних та доступних мовах

Після того, як всі деталі договору буде узгоджено, юрист допоможе скласти документи. Після цього клієнт отримає свої кошти. Вартість транспортного засобу буде залежати від багатьох показників - в тому числі буде враховуватися модель, рік випуску і робочий стан машини.

Якщо назріло питання про продаж старого авто і придбанні нового, то послуга з викупу авто з пробігом виявиться найкращим рішенням для автовласника. Відпадає необхідність в пошуку потенційних покупців, не потрібно витрачати час на розміщення оголошень про продаж транспортного засобу і на прийом дзвінків від численних покупців (як реальних, так і уявних). Виключений ризик потрапляння в руки шахраїв і бандитів.

переваги Автовикуп

Послуга з викупу старих авто є максимально затребуваною по ряду причин:

клієнт економить час;

компанія бере на себе оформлення документів і гарантує юридичну чистоту угоди - продавець позбавляється від ризиків бути обдуреним несумлінними покупцями;

надається можливість здійснити обмін старого авто на нову модель з мінімальною доплатою;

гроші продавець отримує на руки в день подачі заявки після укладення угоди;

для визначення справедливої ціни, яка лише на 5% нижче ринкової вартості авто, залучається незалежний експерт - угода чесна і прозора.

Процедура викупу автомобіля з пробігом

Весь процес по термінової скупки старих автомобілів займе не більше двох годин. Існують дві схеми роботи:

реальна;

віртуальна.

У першому випадку термінова скупка б / у авто передбачає виклик представника компанії для особистого огляду транспортного засобу, визначення його технічного стану і формування ринкової ціни. У другому випадку клієнт має можливість оцінити машину дистанційно - в режимі онлайн. Дистанційне формування ціни для здійснення викупу уживаних авто можливо лише за умови заповнення продавцем онлайн форми заявки із зазначенням даних.

Copyright © . All Rights Reserved