Проект будинку: строки замовлення

Хоча проект будинку вимагає великих витрат, в кінцевому підсумку він дозволить заощадити на ремонті, відновленні і, перш за все, фактично є гарантією того, що ми будемо жити в будинку, в якому завжди хотіли провести своє життя.

Чим займається дизайнер?

Результатом роботи дизайнера стане комплексний проект, що лежить в основі будівництва будинку нашої мрії. Проектування будинків та котеджів складається з планувального рішення, ескізу, 3D візуалізації майбутнього інтер'єру, робочих креслень, листа оздоблювальних матеріалів, меблів та світильників. При роботі над нею дизайнер керується принципами ергономіки та технічного завдання замовника. Дуже часто умови договору з дизайнером визначають, хто буде жити в квартирі, хто в яких кімнатах буде займати, що любить і що любить, які стилі і кольори воліє, які меблі потрібні в кожній кімнаті і які рішення. категорично виключені. Наприклад, якщо у господарів алергія на пил, є маленькі діти або домашні тварини, дизайнер врахує це при виборі оздоблювальних матеріалів і розстановці меблів по кімнатах.

Коли варто звертатися до дизайнера?

Найкраще починати роботу з дизайнером на етапі будівництва будинку або відразу після його прийняття. Крім іншого, це допоможе підвищити енергоефективність і, наприклад, заощадити на опаленні. Дизайнер спроектує для нас всі предмети інтер'єру з урахуванням їх реальних розмірів, що допоможе зберегти правильний масштаб і запобігти проблемам і помилки в майбутньому. Допомога дизайнера рекомендується, коли ми не можемо відповісти на питання, як ми хочемо спланувати наш новий будинок. Якщо ми недосвідчені в цьому питанні і у нас немає навіть аматорських знань про дизайн, і ми тільки слідуємо своїй інтуїції, набагато розумніше скористатися допомогою фахівця. Готовий проект (перевірте готові проекти приватних будинків) - це економія. Дизайнер прекрасно знає, що деякі рішення, які на перший погляд можуть здатися розумними і естетично прийнятними, в довгостроковій перспективі і з часом зажадають реконструкції і стануть нашим кошмаром. Завдання дизайнера - створити такий варіант будинку, який буде не тільки естетично, але, перш за все, функціонально і комфортно з точки зору самої квартири. Таким чином, використання послуг дизайнера економічно вигідно для нас, так як дозволяє нам заощадити на майбутніх модифікаціях і оновлення, які виникнуть в результаті нашого незнання.

Copyright © . All Rights Reserved