​Яких розмірів має бути двоспальне ліжко, щоб з комфортом могли спати двоє людей?

Кровать 160х200 см, а може 180х200 см? Яку модель варто вибрати? Перевіряємо, якими мають бути мінімальні розміри спальних ліжок, щоби на них комфортно могли спати двоє людей.

Двоспальне ліжко - розміри

Ліжка для спалень бувають різних розмірів, зазвичай від 140×200 см. Однак це досить маленька модель, на якій можуть спати лише дуже стрункі люди. Для забезпечення комфортного сну варто вибирати ліжко для спальні, зробити це можгна за посиланням eco-mebli.net/g9758660-dvospaln-lzhka, розміром 160×200 см і більше. Високі люди теж можуть подумати про меблі завдовжки 210 або 220 см. М'яка кровать 160×200 см - одна з найпопулярніших моделей, адже такі розміри дозволяють функціонально облаштувати спальню в більшості квартир. Він не займає багато місця, поряд з ним легко можна поставити шафу чи комод, а іноді підійдуть навіть тумбочки.

Яка двоспальна кровать для спальні - дерев'яні чи м'які?

У кімнатах трохи більших розмірів можна дозволити собі ліжко для спальні 180х200 см, це також розміри, характерні для континентального ліжка. Така кімнатна меблі забезпечує комфортне спальне місце двом дорослим, а також добре підійде, якщо між батьками спить маленька дитина.

Висота двоспальної кровати

Двоспальне ліжко або двоспальне ліжко також повинні мати потрібну висоту, щоб ми могли з комфортом вставати з неї. Збереження оптимальної висоти дуже важливо, якщо така меблі призначена для людей похилого віку або хворих. Найкраще вибирати модель, в якій висота матраца становить 50 см, але багато залежить від зростання людей, які збираються ним користуватися. Крім того, відповідна висота двоспальної кровати впливає на гігієну сну - вона забезпечує правильну вентиляцію матраца. Якщо ми хочемо високу меблі, ми маємо вибрати континентальну кровать.

Які зручності у двоспальному ліжку?

Двоспальне ліжко є розкладною моделлю, якою може користуватися одна людина щодня, а при необхідності на ній може спати пара. Така меблі для спальні у складеному вигляді мають розміри 90×200 см, 100×200 см або 120×200 см, а також можуть використовуватися як зручні дивани в студіях. Двоспальне розкладне ліжко також вибирається для підлітків, де воно використовується як предмет меблів для єдиної дитини, але її можна розкладати, коли наша дитина має гостей.

Однак повернемося до подружніх ліжок біля спальні. При виборі потрібної моделі варто врахувати ліжко з м'яким узголів'ям. Особливо рекомендується парам, які люблять дивитися фільми на ліжку чи читати книжки перед сном. Також у продаж є двоспальні кровати з регульованим узголів'ям, яке можна відрегулювати під свої переваги.

Висота ніжок у двоспальному ліжку

Останнім часом дуже модні кровати на високих ніжках, які гарно виглядають у спальнях у скандинавському стилі. Вибираючи їх, пам'ятайте, що вони не надто високі, бо це може завадити вам зручно сідати та вставати з постелі. Саме тому ми рекомендуємо моделі без ніжок чи меблі, у яких цей елемент не перевищує 20 см.

Copyright © . All Rights Reserved