Гачки двійники оптом в інтернет-магазині Master-Hooks

Подвійний гачок при всій своїй архаїчності, що здається, непогано адаптувався до сучасних приманок і стилів лову. Еволюціонуючи разом із технологіями, міцно утримує свій специфічний сегмент рибальського ринку. Сьогоднішні двійники Master-Hooks варто розділити на три типи:

Класичний неспаяний подвійний гак чудово прижився у любителів та професіоналів джигового лову. Використовується для оснащення силіконових приманок та поролонових рибок. Актуальний у місцях з чистим дном, збільшує реалізацію поклевок щодо одинарних гачків, гармонійно та зручно монтується з приманкою.

Спаяний двійник застосовують з об'ємними живими наживками для упіймання риб з великою пащею та агресивним клюванням. Основна ніша - жерлиці + живець, постачання, лов голавля, нахлистові мухи.

Різноплечові двійники – специфічного виду подвійні гаки, що є ідеальними для лову з живцем у захаращених місцях з обережним (запресованим) хижаком.

Є в асортименті виробників будь-якого рівня, широкий спектр різного сорту сталей та покриттів, якості та гостроти заточування. По будь-якій кишені, у будь-якому бюджеті. Рибальський нюх і консультанти підкажуть, під які завдання та ступінь відповідальності лову варто вибрати той чи інший варіант.

На даний момент виробники використовують міжнародну систему вимірювання розмірів гаків, нічого спільного з радянською не має, тому звикайте до неї. Хоча між виробниками немає жодної стандартизації та гаки різних фірм, що мають однаковий номер за розміром, можуть відрізнятися. Тому цифрова шкала здебільшого вказує лише зміну розміру гачка у межах однієї серії одного виробника. За умовну точку відліку обраний гак розміру 0, більші варіанти позначаються цифрою перед нулем через дріб і чим більша перша цифра, тим більший гачок. У порядку збільшення 1/0...2/0...3/0 тощо. Гаки менші ніж еталонний нуль позначаються цифрою, але у зворотному порядку: що більше цифра, то далі від еталонного нуля і менше розмір гачка.

Різноманітність умов лову, видобутку та технік виведення – причина використання великої кількості всіляких снастей. Наприклад, гачки-двійники варто купити прихильникам джигування, лову на гуртки або жерлиці. Підібрати потрібний варіант завжди допоможуть консультанти інтернет-магазину Master-Hooks. У нашому каталозі ви знайдете широкий вибір гачків для джигового лову, що забезпечують впевненість підсічки і комфорт виведення навіть великого видобутку. Якщо спочатку двійники виготовлялися методом спайки, то сьогодні застосовується досконаліший метод згинання з єдиного шматка металевого дроту. Це забезпечило більшу ефективність снасті за менших витрат часу та сил.

Copyright © . All Rights Reserved