Scheppach поєднав торцювальні і циркулярною пилу в одному інструменті - KITY MST254

Scheppach поєднав торцювальні і циркулярною пилу в одному інструменті - KITY MST254

Легка, недорога і функціональна – ось три головні чинники, які, на думку більшості покупців, відрізняють хорошу торцювання від поганої. Ще потрібна певна жорсткість конструкції – щоб навіть у недосвідченого користувача пропили не були кривуватими, а також зручне регулювання під кути (легка, без всяких кручений), ну і, звичайно, відмінний пиляльний диск в комплекті – такий, щоб різав рівно і без задирок. Саме ці прості і зрозумілі побажання повністю врахувала німецька компанія Scheppach, представивши на продаж в 2016 році відмінну розробку – торцювальні пилку Scheppach MST254. В країни західної Європи, в тому числі і в Україну, ця модель поставляється під торговою маркою KITY.

Сегодня всем рекомендуется пилу-станок купить в Минске. Только качественные Пилы-станки по хорошей цене и с гарантией на сайте unishop.by представлены в ассортименте.

Новинка року - модель KITY MST254 від Scheppach вже привернула увагу на ринку техніки і розглядається споживачами як надійна торцювання для серйозної роботи.

Багатофункціональна торцювальна пила MST254 – ще один крок вперед у виробництві німецьких столярних інструментів, вона являє собою виключно надійний комбінований верстат професійного класу, призначений для розпилу всіх можливих видів деревини, алюмінію і пластика. Цю модель ви дізнаєтеся відразу серед усіх торцювальних пил від Шепач за яскраво вираженим ознакою - наявністю високо піднятого верхнього столу. Ця оригінальна конструкція розроблена німецькими інженерами і дає можливість використовувати інструмент в двох варіантах:

 • Як пила-торцювання – здійснює торцювання заготовок, в тому числі і під кутом.
 • Як пилка-циркулярка – виробляє поздовжній і поперечний розпил заготовок, розкроювання і обрізання кромок.

Синхронний електродвигун - переваги і захисту

KIty торцювання

Невелика і дуже точна комбінована пила KITY MST254 володіє цілим рядом покращених характеристик, до них відноситься наявність синхронного електродвигуна типу.

Синхронний двигун складніші за будовою, ніж асинхронний, але володіє деякими перевагами:

 • Підвищений коефіцієнт потужності. Такий мотор, що працює по оптимальному режиму споживання реактивної енергії, при цьому коефіцієнт потужності cos φ (косинус фі) дуже високий від 00,9 до одиниці. Це означає, що практично вся потужність двигуна, без втрат йде на обороти пильного диска.
 • Високий коефіцієнт корисної дії. ККД зростає майже до 100%, завдяки повній передачі потужності та зменшення втрат у мідної обмотки.
 • Знижена чутливість до перепадів напруги в електромережі. Оскільки ротор і магнітне поле напруги обертаються синхронно, то двигун майже не реагує на коливання напруги.
 • Висока перевантажувальна здатність.

Двигун легко витримує короткочасні підвищення навантаження на валу, при цьому швидкість його обертання залишається незмінною.

Для поліпшення захисту мотора при перевантаженні або короткому замиканні встановлені плавкі запобіжники. Крім того, є вбудована система плавного пуску, яка, в свою чергу, захищає і запобіжники, і двигун, значно продовжуючи термін його експлуатації.

Багатофункціональний стіл циркулярний

Торцювання зі столом

Верхній стіл – вельми привабливу додаток не тільки для професійних столярів і теслярів, а і для домашніх умільців. Адже замість купівлі двох різних інструментів, вони зможуть придбати торцювальні пилку Scheppach MST254 з верхнім столом, що сполучає «два в одному».

Це має масу переваг:

 • Економія коштів
 • Зручність і швидкість, оскільки перехід з одного виду роботи на інший не займає багато часу.
 • Компактність – одна універсальна торцювання з циркуляркою займає набагато менше місця, ніж два різних інструменту.

Циркулярний стіл піднятий на пристойну висоту, цей показник вище, ніж у багатьох комбінованих торцовок. Це надає можливість регулювання глибини розпилювання з допомогою посадки столу. Всього кілька простих рухів, і пила вже перебудована так, що може виконувати вертикальні надрізи збільшеної глибини – до 110 мм.

Стіл оснащений паралельним бічним упором. Цей елемент не дає заготівлі відскочити від пильного диска – їй просто нікуди піти зі столу.

Розширений функціонал для бездоганної якості розпилу

Особливості торцювальної пили kity

Мультифункціональна торцювальна пила KITY Scheppach MST254 працює швидко і точно, володіючи рядом переваг та функцій:

 • Нахил пильного диска.Ріжучий диск виробляє складні надрізи заготовок під косим кутом і під різними кутами до горизонтальної площини. Розпилювання під кутом 90 градусів - заводська настройка, а під кутом 45 градусів - налаштовується гвинтами .Тобто, з допомогою цього багатофункціонального верстата можна виконувати звичайні прямі пропили, а також подвійні розпили.
 • Упор з кутоміром.Упорна лінійка на станині служить для зручності торцювальних робіт і підвищення точності торцевого зрізу.
 • Поворот столу.Опорний стіл забезпечений поворотною частиною, що дає можливість легко робити пропили під довільними кутами. Кут повороту змінюється вправо-вліво в межах до сорока п'яти градусів. Потрібне положення зміцнюється за допомогою притискних гвинтів.
 • Пылеулавливатель.У комплектацію багатофункціонального верстата MST254 входить мішок для збору пилу і стружки. Машину з таким мішком можна використовувати практично в будь-якому місці, не створюючи безладу. Це пристосування особливо актуально для маленької майстерні, кімнати або квартири.
 • Литий стіл.Стіл конструкції ( як і всі поворотні сегменти), виконаний з високоякісного машинного лиття. Опорні ніжки масивні, мають отвори для стаціонарного кріплення до робочого столу. Саме це гарантує стійкість і жорсткість конструкції і не дає можливості «поїхати» при розпилюванні, тобто відхилитися від лінії різу навіть на десяту частину міліметра. Лиття оброблено так, що заготовки ідеально ковзають.
 • Безпека.Під час торцювання верхня частина ріжучого диска у верхній закривається додатковим кожухом. Завдяки цьому робота з пилкою - абсолютно безпечна.

Copyright © . All Rights Reserved