​Анулювання судового рішення за замовчуванням

Заемщики банків і фінансових компаній часто стають із ситуацією, коли возбуждается виконавче виробництво. Це може привести до різної ситуації, включаючи арест активів, рахунків і карт. Відміна рішення суду першої інстанції по кредиту - це реально.

Однією з причин такого розгляду є невиконання судового рішення в банку чи фінансовій компанії.

Чому? Этому є кілька причин. З-за людського фактора, збоя в роботі поштової служби України, якщо замовлення не був відмінений або не присутствовав на місці реєстрації. із-за судового розгляду, в якому ви не берете участь, або із-за судового пошуку проти банку чи фінансової компанії по взимку довго.

Які дії я повинен брати участь у таких випадках? По-перше, нам необхідно знати всі обставини справи, які розглядаються без вас. Далі вам слід уважно прочитати та зрозуміти судові документи, включаючи облікові записи та відомства, які банк (фінансова компанія) представляє в суді.

Якщо у вас є поважна причина не знати фактів, целесообразно підготувати і подати в суд ходатайство про рішення за замовчуванням.

Якщо рішення за замовчуванням буде відмінено, вам доведеться повторити спробу. У вас є реальна можливість захистити свої права та інтереси, скористайтеся правом адвоката, зверніться проти суми, яку вимагає банк чи фінансова компанія, і визнайте вимоги кредитора недійсним! Ви не можете дозволити собі упустити цю можливість.

Це також слід приймати на увагу. Після ознакомлення з досьє у вас є всього 20 днів на оплату рішень по вашому кредиту. Чем більше часу у вас буде на підготовку та аналіз матеріалів справ, тим більше ймовірності позитивного рішення по вашому делу.

Якщо у вас немає поважних причин, по яких ви не можете бути присутніми на слуханнях, і ви не маєте нічого спільного з рішенням суду, вам слід підготувати та подати в суд ходатайство про проведення слухань за замовчуванням.

У цьому випадку ви повинні розглянути всі обставини справи і розглянути безпосередньо з обсягом і змістом рішення, оскільки воно не є у вашій користі.

Далі важливо розглянути тонкости справи: «З моменту ознакомлення з повним текстом судового рішення у вас є 30 днів на обтяжування рішень кредитного суду.

Каково ваше дело? Кредитні спори з банками та фінансовими установами - одне з основних напрямків нашої роботи.

Ми винесли більше 1000 положительних судових рішень для наших клієнтів у спорах з банками, фінансовими установами та колекторськими агентствами.

Copyright © . All Rights Reserved